Austraalia: tööpäevade kalkulaator
Austraalia, 2026: 250–253 tööpäeva, sõltuvalt piirkonnast. Üleriigilisi riigipühi on 6, lisaks on piirkondadel oma pühad. Täpse arvu leiad allolevast tabelist või kalkulaatorist, kui valid piirkonna.
Austraalia 2026 lühidalt
Tööpäevade arv sõltub piirkonnast. Vali piirkond, et näha täpset arvu.
Kuupäevavahemik ei ole sobiv.
Andmete laadimine ebaõnnestus.
Riigipühad 2026
Jaanuar
- 1. jaan Neljapäev New Year's Day
- 26. jaan Esmaspäev Australia Day
Märts
- 2. märts Esmaspäev Labour Day Western Australia
- 9. märts Esmaspäev Canberra Day Australian Capital Territory
- 9. märts Esmaspäev Adelaide Cup Day South Australia
- 9. märts Esmaspäev Eight Hours Day Tasmania
- 9. märts Esmaspäev Labour Day Victoria
Aprill
- 3. apr Reede Good Friday
- 4. apr Laupäev Easter Eve (Holy Saturday) Australian Capital Territory, New South Wales, Northern Territory, Queensland, South Australia, Victoria Nädalavahetus
- 5. apr Pühapäev Easter Sunday Australian Capital Territory, New South Wales, Northern Territory, Queensland, South Australia, Victoria, Western Australia Nädalavahetus
- 6. apr Esmaspäev Easter Monday
- 25. apr Laupäev Anzac Day Northern Territory, Queensland Nädalavahetus
- 27. apr Esmaspäev Anzac Day New South Wales, Australian Capital Territory, Western Australia
Mai
- 4. mai Esmaspäev May Day Northern Territory
- 4. mai Esmaspäev Labour Day Queensland
Juuni
- 1. juuni Esmaspäev Reconciliation Day Australian Capital Territory
- 1. juuni Esmaspäev Western Australia Day Western Australia
- 8. juuni Esmaspäev King's Birthday Australian Capital Territory, New South Wales, Northern Territory, South Australia, Tasmania, Victoria
August
- 3. aug Esmaspäev Picnic Day Northern Territory
September
- 25. sept Reede Friday before AFL Grand Final Victoria
- 28. sept Esmaspäev King's Birthday Western Australia
Oktoober
- 5. okt Esmaspäev Labour Day Australian Capital Territory, New South Wales, South Australia
- 5. okt Esmaspäev King's Birthday Queensland
November
- 3. nov Teisipäev Melbourne Cup Victoria
Detsember
- 25. dets Reede Christmas Day Järgmine
- 28. dets Esmaspäev Boxing Day (St. Stephen's Day)
Tööpäevad kuude kaupa 2026, üleriigiliste pühade järgi
| Kuu | Tööpäevi | Normtunnid | Riigipühad |
|---|---|---|---|
| Jaanuar 01.01 New Year's Day, 26.01 Australia Day | 20 | 160 | 01.01 New Year's Day, 26.01 Australia Day |
| Veebruar | 20 | 160 | |
| Märts | 22 | 176 | |
| Aprill 03.04 Good Friday, 06.04 Easter Monday | 20 | 160 | 03.04 Good Friday, 06.04 Easter Monday |
| Mai | 21 | 168 | |
| Juuni | 22 | 176 | |
| Juuli | 23 | 184 | |
| August | 21 | 168 | |
| September | 22 | 176 | |
| Oktoober | 22 | 176 | |
| November | 21 | 168 | |
| Detsember 25.12 Christmas Day, 28.12 Boxing Day (St. Stephen's Day) | 21 | 168 | 25.12 Christmas Day, 28.12 Boxing Day (St. Stephen's Day) |
| Kokku | 255 | 2040 |
Tööpäevad piirkonniti 2026
| Piirkond | Tööpäevi | Normtunnid | Piirkonna oma pühad tööpäevadel |
|---|---|---|---|
| Australian Capital Territory09.03 Canberra Day, 27.04 Anzac Day, 01.06 Reconciliation Day, 08.06 King's Birthday, 05.10 Labour Day | 250 | 2000 | 09.03 Canberra Day, 27.04 Anzac Day, 01.06 Reconciliation Day, 08.06 King's Birthday, 05.10 Labour Day |
| New South Wales27.04 Anzac Day, 08.06 King's Birthday, 05.10 Labour Day | 252 | 2016 | 27.04 Anzac Day, 08.06 King's Birthday, 05.10 Labour Day |
| Northern Territory04.05 May Day, 08.06 King's Birthday, 03.08 Picnic Day | 252 | 2016 | 04.05 May Day, 08.06 King's Birthday, 03.08 Picnic Day |
| Queensland04.05 Labour Day, 05.10 King's Birthday | 253 | 2024 | 04.05 Labour Day, 05.10 King's Birthday |
| South Australia09.03 Adelaide Cup Day, 08.06 King's Birthday, 05.10 Labour Day | 252 | 2016 | 09.03 Adelaide Cup Day, 08.06 King's Birthday, 05.10 Labour Day |
| Tasmania09.03 Eight Hours Day, 08.06 King's Birthday | 253 | 2024 | 09.03 Eight Hours Day, 08.06 King's Birthday |
| Victoria09.03 Labour Day, 08.06 King's Birthday, 25.09 Friday before AFL Grand Final, 03.11 Melbourne Cup | 251 | 2008 | 09.03 Labour Day, 08.06 King's Birthday, 25.09 Friday before AFL Grand Final, 03.11 Melbourne Cup |
| Western Australia02.03 Labour Day, 27.04 Anzac Day, 01.06 Western Australia Day, 28.09 King's Birthday | 251 | 2008 | 02.03 Labour Day, 27.04 Anzac Day, 01.06 Western Australia Day, 28.09 King's Birthday |
Kuidas see toimib?
See kalkulaator arvutab tööpäevad, riigipühad ja lühendatud tööpäevad valitud riigi ja perioodi jaoks. Tööpäevaks loetakse päev, mis ei ole nädalavahetus (laupäev ja pühapäev, Egiptuses reede ja laupäev) ega riigipüha. Lühendatud tööpäevad: Eestis on vahetult uusaasta, iseseisvuspäeva, võidupüha ja jõululaupäeva eel olev tööpäev 3 tundi lühem. Lätis ja Leedus on iga riigipüha eel olev tööpäev 1 tunni võrra lühem (Läti tööseadus § 135, Leedu töökoodeks art 112).
Andmed pärinevad Nager.Date avalikust pühadeandmebaasist, mida uuendatakse iga-aastaselt.
Korduma kippuvad küsimused
Mida loetakse tööpäevaks?
Mis on lühendatud tööpäev?
Miks mõned riigipühad ei mõjuta tööpäevade arvu?
Kuidas arvutatakse tööajafond?
Tööpäevad ja riigipühad teistes riikides
- Ahvenamaa
- Albaania
- Ameerika Ühendriigid
- Andorra
- Argentina
- Armeenia
- Austraalia
- Austria
- Bahama
- Barbados
- Belgia
- Belize
- Benin
- Boliivia
- Bosnia ja Hertsegoviina
- Botswana
- Brasiilia
- Bulgaaria
- Colombia
- Costa Rica
- Dominikaani Vabariik
- Ecuador
- Eesti
- Egiptus
- El Salvador
- Filipiinid
- Fääri saared
- Gabon
- Gambia
- Ghana
- Gibraltar
- Grenada
- Gruusia
- Gröönimaa
- Guatemala
- Guernsey
- Guyana
- Haiti
- Hiina
- Hispaania
- Holland
- Honduras
- Hongkongi erihalduspiirkond
- Horvaatia
- Iirimaa
- Indoneesia
- Island
- Itaalia
- Jaapan
- Jamaica
- Jersey
- Kanada
- Kasahstan
- Keenia
- Kongo DV
- Kongo Vabariik
- Kreeka
- Kuuba
- Küpros
- Leedu
- Lesotho
- Liechtenstein
- Luksemburg
- Lõuna-Aafrika Vabariik
- Lõuna-Korea
- Läti
- Madagaskar
- Malta
- Mani saar
- Maroko
- Mehhiko
- Moldova
- Monaco
- Mongoolia
- Montenegro
- Montserrat
- Mosambiik
- Namiibia
- Nicaragua
- Nigeeria
- Niger
- Norra
- Paapua Uus-Guinea
- Panama
- Paraguay
- Peruu
- Poola
- Portugal
- Prantsusmaa
- Puerto Rico
- Põhja-Makedoonia
- Rootsi
- Rumeenia
- Saksamaa
- San Marino
- Seišellid
- Serbia
- Singapur
- Slovakkia
- Sloveenia
- Soome
- Suriname
- Svalbard ja Jan Mayen
- Šveits
- Zimbabwe
- Taani
- Tšehhi
- Tšiili
- Tuneesia
- Türgi
- Ukraina
- Ungari
- Uruguay
- Uus-Meremaa
- Valgevene
- Vatikan
- Venemaa
- Venezuela
- Vietnam
- Ühendkuningriik
Seotud kalkulaatorid
Puhkuse planeerija
Planeeri puhkus nii, et puhkusepäevad, riigipühad ja nädalavahetused annaksid kokku võimalikult pikad vabad perioodid. Kolm plaani kolme eesmärgiga.
Tunnipalga kalkulaator
Arvuta aasta- või kuupalgast tunnitasu ja tunnitasust kuu- või aastapalk.
Palgatasu arvestus
Arvuta, kui palju brutopalgast palgata puudutud tundide eest maha arvatakse.
Palgakalkulaator 2026
Arvuta brutopalgast netopalk või vastupidi, koos kõigi Eesti tööjõumaksude ja tööandja kogukuluga.